5latki - Słoneczka

Witamy na grupowej stronie pięciolatków! Znajdziecie tu Państwo podstawowe informacje o tym, czym aktualnie zajmujemy się w naszej grupie. W zakładce "Treści edukacyjne" znajdują się informacje o realizowanych przez nas projektach i celach naszych poczynań. Informacje o wycieczkach, uroczystościach, wyjątkowych spotkaniach i innych ważnych datach są wypisane poniżej.

Tradycyjnie, zachęcamy także do regularnego odwiedzania grupowej galerii, w której możecie Państwo podziwiać swoje pociechy w przedszkolnej rzeczywistości i poznawać szczegóły naszych działań.

Serdecznie zapraszamy!

sloneczka

Wydarzenia

• 05.02.2021 r. - świętowanie Dnia Babcia i Dziadka w przedszkolu - na odległość - nagranie dedykowanego Im występu. Prosimy, aby dzieci przyszły do przedszkola ubrane odświętnie.
  • 10.02.2021 r. - kosmiczny bal karnawałowy, godz. 9.00 - 11.00. Śniadanie tego dnia zjemy w sali o godz. 8.30. Motywem przewodnim naszego tegorocznego balu będzie kosmos. Prosimy, aby w przebraniach dzieci uwzględnili Państwo jakieś "kosmiczne" elementy.
  • 22.02.2021 r. - teatrzyk chrześcijański pt. "Opowieść o Dobrym Człowieku", godz. 10.40

Treści edukacyjne

PROJEKT VII - CZŁOWIEK (CIAŁO - CUDOWNA MASZYNA)

Cele ogólne projektu:
- Budowanie wiedzy o budowie i funkcjach wybranych części ciała.
- Wzbogacenie dziecięcego słownika o pojęcia związane z ludzkim organizmem.
- Rozbudzanie zainteresowania funkcjami i działaniem układów w ciele człowieka.