6latki - Stokrotki

Co nas czeka w listopadzie?

•     04.11.(środa) – spotkanie z mamą Hani na zajęciach pt.: „ Spotkanie z anatomią”.
  •     09.11.(poniedziałek) – wspólne przygotowanie zdrowego śniadania (realizacja projektu rocznego).
  •     10.11.(wtorek) – godz.10.00 - odśpiewanie Hymnu Polski w grupach.
  •     13.11.(piątek) – godz.09.15 – spotkanie z Kulturką pt.: „Zakazane piosenki”.
  •     16.11.(poniedziałek) – godz.09.00 – teatrzyk pt. „Perypetie Pluszowego Misia”.
  •     20.11.(piątek) – zajęcia pt.: „Zdrowo jemy, zdrowo żyjemy”.
  •     30.11.(poniedziałek) – godz. 16:30.- Msza Św. Adwentowa połączona z zawierzeniem Rodzin Najświętszej Rodzinie i       losowaniem lampionów (podczas mszy dzieci są pod opieką rodziców).

stokrotki